Tramontina ir 1911.gadā dibināts dažādu virtuves piederumu ražotājs no Brazīlijas, kas šobrīd ir kļuvis par tirgus līderi, ražošanas procesā izmantojot modernākās tehnoloģijas, aktuālākās preču apdares metodes un jaunākos dizaina risinājumus.

Cieņa pret klientu izvēles daudzveidību ir galvenais Tramontina zīmola lepnums, kas sakņojas katrā no 17 000 radītajiem produktiem, kurus ražo jau 10 rūpnīcās, garantējot visaugstāko ikdienas lietošanas kvalitāti.

Tramontina rūpnīcu atšķirības zīme ir apņemšanās realizēt atbildīgu ražošanas procesu, rūpējoties par ietekmi uz vidi un ieviešot ļoti augstus kvalitātes standartus. Rūpes par vidi ir arī rūpes par aizsargājamām teritorijām un investīcijas dažādos mežu projektos, kas ir saistīts ar nelokāmu apņēmību veicināt ilgtspējīgu attīstību.

Tramontina ir vērtība, kas ir iekarojusi ne tikai brazīliešu sirdis, jo šodien tai ir pārstāvniecības vairāk kā 120 pasaules valstīs. Ikkvienā mājsaimniecībā ar atšķirīgām kultūras vērtībām un visdažādākajām nacionālajām tradīcijām ar vienotu atzinību novērtē Tramontina uzticamību, harmoniju ar dabu un neaizstājamu pievienoto vērtību – individualitāti.

 

 

 

Oficiālais izplatītājs:
Arkolat Sia
Mūkusalas 72B, Rīga
LV- 1004
Tālr: +371 67605430
Fakss: +371 67605431
Epasts: info@arkolat.lv
www.arkolat.lv